Regulamin
Zamówienie jest realizowane po odnotowaniu wpłaty. Płatności realizowane są za pośrednictwem PayPal, PayU, Dotpay.pl.
W przypadku wysyłki poza granice Polski przed dokonaniem zapłaty za zamówiony towar należy skontaktować się z wydawnictwem w celu ustalenia ostatecznej kwoty do zapłaty.
 
REGULAMIN REKLAMACJI I ZWROTÓW
 
Reklamacje:
Wszelkie reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową możecie Państwo zgłosić telefonicznie (+48 600 472 609), drogą elektroniczną (handel@videograf.pl) bądź też listownie (na adres: Wydawnictwa Videograf S.A., Aleja Harcerska 3C, Chorzów 41-500). Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać opis reklamacji oraz dokument potwierdzający nabycie reklamowanego towaru w wydawnictwie. Reklamowany towar należy przesłać na podany wyżej adres. Wydawnictwo w ciągu 14 (czternastu) dni ustosunkuje się do reklamacji i skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia dalszego postępowania.
 
Zwroty:
Zgodnie z "Ustawą o prawach konsumenta" (Dz. U. 2014.827), konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty objęcia produktów w posiadanie przez niego lub przez wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Można to zrobić telefonicznie (+48 600 472 609), drogą elektroniczną (handel@videograf.pl) bądź też listownie (na adres: Wydawnictwa Videograf S.A., Aleja Harcerska 3C, Chorzów 41-500). W takim wypadku Wydawnictwo skontaktuję sią z Państwem w celu poinformowania o dalszej procedurze.
Proszę pamiętać, że:
- Konsument ponosi koszty zwrotu towarów.
- Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 
NEWSLETTER
 
Klienci mogą zapisać się na listę newslettera:
- wpisując swój adres e-mail w odpowiednim okienku u dołu strony internetowej księgarni;
- wyrażając zgodę na jego otrzymywanie podczas procesu zamawiania.
 
Należy pamiętać, aby wpisać prawidłowy i aktualny adres, gdyż błędne adresy skrzynek pocztowych, do których wiadomości wysyłane przez wydawnictwo nie będą docierały, będą usuwane z listy newslettera.
Rezygnacja z otrzymywania newslettera następuje poprzez przesłanie wiadomości o treści: 'Newsletter - rezygnacja' na adres handel@videograf.pl
 
Wydawnictwo oświadcza, że podane przez klientów e-maile będą wykorzystane wyłącznie dla celów subskrypcji Newslettera i nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl