Zwroty i reklamacje
Reklamacje:

Wszelkie reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową możecie Państwo zgłosić telefonicznie (+48 600 472 609), drogą elektroniczną (handel@videograf.pl) bądź też listownie (na adres: Wydawnictwa Videograf S.A., ul. Olimpijska 12, Siemianowice Śląskie 41-100). Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać opis reklamacji oraz dokument potwierdzający nabycie reklamowanego towaru w wydawnictwie. Reklamowany towar należy przesłać na podany wyżej adres. Wydawnictwo w ciągu 14 (czternastu) dni ustosunkuje się do reklamacji i skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia dalszego postępowania.

Uwaga! Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki listowe nierejestrowane.

Zwroty:

Zgodnie z "Ustawą o prawach konsumenta" (Dz. U. 2014.827), konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty objęcia produktów w posiadanie przez niego lub przez wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Można to zrobić telefonicznie (+48 600 472 609), drogą elektroniczną (handel@videograf.pl) bądź też listownie (na adres: Wydawnictwa Videograf S.A., ul. Olimpijska 12, Siemianowice Śląskie 41-100). W takim wypadku Wydawnictwo skontaktuję się z Państwem w celu poinformowania o dalszej procedurze.

Proszę pamiętać, że:

  • Konsument ponosi koszty zwrotu towarów.
  • Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl